Najlepsze feromony BTB dla kobiet i mężczyzn

Najlepsze feromony BTB dla kobiet i mężczyzn

Dostępne na rynku feromony występują w różnych postaciach i od ich składu zależy konkretne działanie. Produkty BTB są doceniane jednak za to, że sprawdzają się w niemal każdej sytuacji. Jeżeli chcesz przyciągać płeć przeciwną i cieszyć się lepszymi kontaktami z otoczeniem, to jest to idealna propozycja dla Ciebie!

Mimo dosyć sporej popularności feromonów niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, czym są. Istnieją na świecie bardzo długo i pełnią ważną rolę w rozmnażaniu się wielu gatunków. Są bezwonnymi substancjami lotnymi, które są odbierane przez VNO (narząd nosowo-lemieszowy) i zmysł węchu. To dzięki nim osobniki przeciwnych płci mogą się odnaleźć w celu kopulacji. Wśród ludzi pełniły takie funkcje bardzo dawno temu, ponieważ na przestrzeni tysiącleci ich moc znacznie osłabła. Stało się to jednak inspiracją dla naukowców, którzy postanowili stworzyć syntetyczne odpowiedniki, które są dostępne dla każdego.

Stań się atrakcyjniejszy bez wysiłku!

Feromony – działanie

Feromony dla mężczyzn i kobiet niezależnie od swojego składu oddziałują szczególnie mocno na wspomniany wyżej narząd nosowo-lemieszowy. Jest on zlokalizowany w okolicy nosa, a jego neurony łączą się z ośrodkami odpowiedzialnymi między innymi za układ rozrodczy i seksualność. Przekaz informacji zawarty w substancjach lotnych, czyli również feromonach, nie podlega większej filtracji lub kontroli racjonalnej, dlatego opisywane substancje działają silnie na podświadomość człowieka. Oznacza to również, że osoby w otoczeniu ludzi ich stosujących nie zdają sobie sprawy z bycia pod ich wpływem.

BTB – najlepsze feromony na rynku

Preparat ten jest doceniany nie tylko pod względem skuteczności na tle seksualnym, ale także społecznym. Okazuje się bowiem, że BTB działa podobnie jak magnes na ludzi. Osoby w otoczeniu użytkownika bardziej mu ufają, są zainteresowani jego osobą i czują większy pociąg seksualny. Stają się bardziej gadatliwi, otwarci i bezpośredni. To istotne, ponieważ dzięki temu feromony BTB są świetną propozycją na nocny flirt, ale też spotkania biznesowe. Klienci lub współpracownicy czują dzięki nim większy respekt, doceniają pomysły osoby je stosującej i wierzą w ich skuteczność.
Czytaj dalej.. Należy wiedzieć, że feromony BTB to koncentraty (istnieją również rzadsze feromony perfumowane) i wyróżniają się bardzo wysokim stężeniem, co sprzyja ich skuteczności. Cena produktów może się wydawać niemała, jednak biorąc pod uwagę zawartość substancji aktywnych, jest to doskonała oferta, zwłaszcza porównując ją z konkurencją. Zależnie od płci użytkownika, stosuje się dwa rodzaje feromonów. Feromony dla mężczyzn BTB są bogate w androstenon, czyli specyfik wzbudzający zainteresowanie, a także zwiększający dominację, zwany inaczej feromonem samca alfa. Androsteron z kolei jest związkiem podkreślającym męskość i wpływającym na poczucie bezpieczeństwa wśród kobiet. Androstenol powoduje większą chęć kontaktu (u kobiet). Androstadienon natomiast potęguje napięcie seksualne płci pięknej.

Feromony dla kobiet BTB natomiast posiadają w swoim składzie estratetraenol, czyli związek mający na celu poprawę nastroju i spotęgowanie podniecenia seksualnego. Androstenol w tym przypadku określa kobietę jako energiczną, a androstadienon pozytywnie wpływa na pewność siebie. Do tego dochodzą kopuliny, czyli związki zwiększające zainteresowanie płci przeciwnej.

Jak wspomniano wcześniej, feromony BTB to koncentraty. Jak więc je stosować? Wszystko zależy tak naprawdę od predyspozycji organizmu użytkownika. Z tego powodu należy zacząć stosowanie od małych dawek (np. dwóch kropli) i w przypadku braku efektów zwiększać je. Rozpoczęcie od zbyt dużej ilości feromonów może dać odwrotne efekty do zamierzonych. Należy pamiętać, że substancje te działają subtelnie i nie sprawią, że płeć przeciwna nagle oszaleje na punkcie użytkownika. Takie produkty najlepiej działają na nowo poznawane osoby, ponieważ np. wieloletni znajomi posiadają już utartą opinię na temat danego człowieka.