Opinie o feromonach BTB

Opinie o feromonach BTB

Mówiąc w skrócie jestem osobą nieśmiałą i zawsze bałam się zagadać do kogoś w klubie. Odkąd stosuję feromony mężczyźni sami do mnie podchodzą! Kupując zdałam się na internetowe opinie. BTB to świetny produkt, w pełni wart swojej ceny. Mam już trzecią buteleczkę i nie zamierzam przerywać stosowania. Serdecznie polecam!
Kasia
KLIENTKA
Feromony kupiłem z ciekawości i muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się wielkich efektów, a tymczasem okazało się, że te są fenomenalne! Stosuję BTB i cieszę się, że tak mała buteleczka pozwala na tak wiele użyć!
Jakub
KLIENT
Zawsze narzekałam jednej koleżance na temat mojej nieśmiałości w stosunku do mężczyzn, dlatego ta poleciła mi BTB. Opinie feromony dostają bardzo dobre, dlatego postawiłam na tego producenta i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Czuję się teraz dużo bardziej pewnie i nie boję się zagadać do chłopaków przy barze, a przy tym sama często jestem dostrzegana. Super produkt!
Aleksandra
KLIENTKA
Mój mąż jest bardzo nieśmiały, dlatego w pracy często go ignorują. Postanowiłam mu pomóc i poczytałam trochę artykułów w internecie i sprawdziłam opinie. BTB to feromony, które mu kupiłam i teraz w pracy nie boi się zaznaczać swojego zdania, a wcześniej siedział cicho 🙂 Polecam sceptykom, bo sam na początku nie był przekonany do takich produktów, ale efekty zmieniły jego podejście!
Karolina
KLIENTKA
I ja muszę dodać swoją opinie. Feromony BTB pozwoliły mi niemało zaszaleć, a ostatecznie udało mi się znaleźć obecną żonę! Serdecznie polecam, zwłaszcza, że sam byłem początkowo sceptycznie do nich nastawiony.
Paweł
KLIENT
Feromony wydawały mi się kiedyś jakimś dziwnym wymysłem dla naiwnych i teraz mi wstyd, że tak myślałem, ponieważ wystarczyło żebym sam to sprawdził na własnej skórze. Opinie BTB dostawały bardzo dobre, dlatego kupiłem chusteczkę testową i przyznaję, że płeć przeciwna dużo chętniej zwraca na mnie uwagę. Oczywiście, nie na wszystkie kobiety to działa, ale taka już specyfika tych substancji. Serdecznie polecam, zaraz zamawiam kolejną buteleczkę.
Dominik
KLIENT

Feromony BTB dla kobiet

Feromony BTB dla mężczyzn